Bilić: Ovo je neverovatno, neshvatljivo!

Menadžer Vest Bromvič Albiona Slaven Bilić nije mogao da se pomiri sa odlukom sudija da priznaju gol Čelsija u nadoknadi utakmice trećeg kola Premijer lige.

SS Izvor: B92
Pošaljite komentar
  1. Овим енглеским судијама је и ВАР џабе.... Најгоре судије у лигама петице!!!!
    (Ненад, 27. septembar 2020 14:54)

# Link komentara

2. Treba da steknete reputacuji kod sudija, čak i onih iz VAR sobe. Ne može to preko noći, tek ste osnovani pre 142. godine, treba steći poštovanje vremenom i trudom.
    (Chel$ea Bromance, 27. septembar 2020 13:55)

3. Da se niste branili sa 15 igraca celo rrugo poluvreme pa da nesto i kazes, ovako neka te je sramota sto si ispustio 3 gola prednosti.
     (Zorowitzki, 27. septembar 2020 12:00)

4. gledao utakmicu,zanimljiva,napeta,navijao za Bilićevu ekipu ali mislim kad je prespavao da unatoč 3:0 na poluvremenu treba biti zadovoljan i sa bodom
     (eto, 27. septembar 2020 11:52)