1. Grobarska beda u najboljem svetlu. Pljuješ domaćeg igrača, pride navijača, zbog smrdljivog amerikanca... Nadrealno, u skladu sa srpskom pokondirenošću. Daće Bog da vam se vrati cela ova džukačka priča
    (Prometej, 8. jul 2023 00:00)

    # Link komentara

  2. Filip ima sansu da se pokaze, ali mu nesto bas i ne ide...
    (Dejan Lekic, 7. jul 2023 17:25)

    # Link komentara

  3. Херел је добар центар у офензиви, но његов проблем је дефанзива због које није остварио бољу каријеру.
    Да буде горе по Филипа Филаделфија има још једног центра који је ограничено слободан играч, Пола Рида, који може покривати и позицију 4, није толико нападачкли опасан као Херел, али експлозиван, атлетски потентан, силна енергија, лично бих му дао предност над Хереклом и Бамбом.

    Но не вјерујем да ће га Фила потписати као четвртог центра, што ће рећи да је и за њега и за Филипа пиши пропало. И играч који даје ту толико потребну енергију, агресивност, потентност, а тренутно му је ниска цијена на тржишту, може се довести за минималац, не би ме изненадило да Рид или пак овај Габријел (такође добар потенцијал за минималне паре) из Лејкерса заврши у Денверу (као замјена за ветерана Џефа Грина у ротацији) или некој другој екипи која има високе амбиције.
    (Khal Drogo, 7. jul 2023 16:29)

    # Link komentara

  4. Vratio ga Ledej na fabrička... a ova Miškova menadžerisanja nisu baš uvek uspešna kao što ee može zaključiti iz ove vesti
    (kurta & murta, 7. jul 2023 16:17)

    # Link komentara

  5. Call the Police! ;)
    (Dephrinol, 7. jul 2023 12:11)

    # Link komentara

  6. Može da igra za KK Milicionar.
    (66 dimnjaka Ling Longa, 7. jul 2023 10:54)

    # Link komentara

  7. Filipe opet kući, pa barem ponovo dva trofeja...
    (Pravednik, 7. jul 2023 10:22)

    # Link komentara

  8. Prvo Hoes, sada Montrez-El. Zovi 911 da barem jednog maknu iz tima.
    (Kozuki Oden, 7. jul 2023 10:16)

    # Link komentara