Novi skandal u NBA – ipak je otkaz u pitanju
Kanađanin Džošua Primo razišao se sa San Antonio Sparsima, a sada je isplivao i pravi razlog prekida saradnje.
MTIzvor: B92
Prošlogodišnji 12. pik na draftu napustio je franšizu iz Teksasa i tom prilikom objasnio razloge odlaska.
"Znam da su svi iznenađeni objavom. U potrazi sam za pomoći kako bih mogao da se nosim sa traumama koje sam pretrpeo u prošlosi, pa ću sada više moći da se fokusiram na tretmane i svoje mentalno zdravlje. Nadam se da ću u budućnosti biti sposoban da razgovaram o ovoj temi i da ću pomoći drugima koji se bore sa istim problemima", rekao je Primo.
Talentovani bek, koji je odigrao pedesetak mečeva za Sparse imao je ugovor sa tim klubom do 2024. godine.
Američki novinari su, ipak, "iskopali" pravi razlogi rastanka dve strane i u pitanju je neprimereno ponašanje Prima.
Navodno, on se "nabacivao" zaposlenim ženama u klubu, a jedna od njih je angažovala poznatog advokata Tonija Bazbija, koji je u stvari otkrio pozadinu cele priče medijima.
Podsetimo, pre početka sezone iz istog razloga trener Bostona Ime Udoku je suspendovan zbog kršenja klupskog pravilnika.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.